OFERTA
 
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA POPRZEZ DOSTARCZANIE ROZWIĄZAŃ OPARTYCH O NAJNOWSZE TECHNOLOGIE.


SPRZEDAŻ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO I OPROGRAMOWANIA

W naszej ofercie posiadamy sprzęt komputerowy i oprogramowanie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Długoletnia wspólpraca z dystrybutorami wiodących na rynku marek pozwala nam zaoferować każdemu klientowi produkt "szyty na miarę" jego potrzeb i możliwości.

- dobór rozwiązań dla małych i dużych przedsiębiorstw
- usługi instalacyjne i konfiguracyjne
- wsparcie techniczne na każdym etpie inwestycji

SPRZEDAŻ PAMIĘCI MASOWYCH I SERWERÓW

Prowadzimy sprzedaż zarówno pojedynczych serwerów, a także wraz z naszymi doświadczonymi partnerami projektujemy i wykonujemy serwerownie. Doradzamy i dopasowujemy optymalne rozwiazania dla każdej firmy, poprzedzone dokładną analizą jej potrzeb.
Oferujemy szeroką gamę rozwiązań do zabezpieczania kluczowych danych dla małych, średnich i dużych firm, dostosowanych do infrastruktury danych klienta, spełniających najwyzsze światowe standardy. Zapewniają one ochronę danych w wirtualnych i fizycznych środowiskach serwerowych. Zwracamy szczególną uwagę na wybór najnowocześniejszych technologii, stawiając tylko na wiarygodnych producentów.

BEZPIECZEŃSTWO IT

Nasze sprawdzone produkty do prewencji i neutralizacji zagrożeń w infrastrukturze IT gwarantują bezpieczeństwo i stabilną pracę. Zaawansowane i zindywidualizowane rozwiazania, z których korzystamy, umożliwiają budowę skutecznego systemu bezpieczeństwa, bez względu na wielkość czy strukturę firmy klienta.

- Firewall
- systemy wykrywania i prewencji włamań IPS
- systemy antywirusowe
- systemy ochrony danych
- systemy zasilania awaryjnego UPS
- systemy kontroli treści
- systemy do backupu danych
- zintegrowane urzadzenia bezpieczeństwa UTM

SIECI I ZARZĄDZANIE INFRASTRUKTURĄ IT

Wysokiej klasy rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa fizycznego i inteligentnych budynków, które oferujemy naszym klientom zapewniają nadzór wizyjny, kontrolę dostępu, powiadomienia i reagowanie na zaistniałe problemy. Są one gwarancją ochrony mienia i osób na najwyższym poziomie, a także ekonomiczne w użytkowaniu. Wykonujemy kompletne instalacje na bazie systemów okablowania strukturalnego wiodących producentów. Oferujemy usługi w zakresie projektowania, montażu, a także konfiguracji i serwisu sieci teleinformatycznych. Posiadamy kompleksowe rozwiazania do budowy infrastruktury sieci przewodowych i bezprzewodowych. Zaawansowane systemy zarządzania systemami i aplikacjami zapewniaja sprawne funkcjonowanie i znacząco zmniejszaja koszty firmy oraz usprawniaja pracę osób zarządzajacych zasobami IT. Produkty firm, z którymi wspólpracujemy gwarantują system efektywny i zintegrowny z infrastrukturą klienta.

USŁUGI INTEGRACYJNE

Rozwiazania jakimi dysponujemy umożliwiają integrację systemów, sprzętu oraz oprogramowania i stworzenie jednolitego środowiska informatycznego. Efektem jest optymalizacja procesów biznesowych, co ma bezpośredni wpływ na efektywne zarządzanie firmą, a także jego ekonomikę. Oferujemy wsparcie specjalistów na każdym etapie realizacji inwestycji, które gwarantuje bezproblemowy i konsekwentny przebieg projektów. Pomagamy naszym klientom w wyborze technologii dopasowanej do ich potrzeb, korzystając z oferty naszych partnerów.

SYSTEMY AUDIOWIZUALNE I DIGITAL SIGNAGE

Posiadamy w ofercie kompletne sytemy audiowizualne oparte o innowacyjne rozwiązania do wyświetlania obrazu. Są one dedykowane dla obiektów komercyjnych, hoteli, edukacji, środków komunikacji miejskiej itp. Stanowią one niezwykle skuteczne narzędzie do komunikacji z klientami.